Vodafone en Vivendi vandaag blikvangers wat bedrijfsresultaten betreft
Op het vlak van bedrijfresultaten is het vandaag in Brussel windstil, maar elders in Europa staan enkele belangrijke bedrijfsresultaten op de agenda. Met Vivendi en Vodafone maken respectievelijk in Parijs en in Londen twee zwaargewichten de resultaten bekend.
Morgen wordt in Brussel uitgekeken naar de cijfers van Agfa-Gevaert, Kinepolis en vooral die van Bekaert, donderdag is het de beurt aan EVS, Ackermans & van Haaren, Tessenderlo en CFE. Ook enkele andere belangrijke zwaargewichten zoals Ahold, BAM, SBM Offshore enzovoort met cijfers.
In de Verenigde Staten is een dag met relatief veel bedrijfsresultaten, maar dan meestal wel relatief onbekende namen.
Later deze week zijn er nog de cijfers van Wal-Mart. Vermelden we nog dat ook heel wat Chinese bedrijven vandaag met bedrijfsresultaten komen.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier