‘Trip naar Brussel begon zijn tol te eisen’

Baptiste van Outryve

Wie

Baptiste van Outryve (38)

Is

PR & Corporate Communi- cation manager Roompot Vakanties

Was

Baptiste Van Outryve volgde een studie communicatie aan de Hogeschool West-Vlaanderen in Kortrijk en deed daarna een postgraduaat journalistiek aan de Vlekho in Brussel. Al tijdens zijn studentenjaren ging hij aan het werk. Hij deed een stage bij de toenmalige staatssecretaris van Buitenlandse Zaken Annemie Neyts en begon in 2004 bij Konvert Interim als marketingmanager. In 2007 ging hij naar P&O Ferries, waar hij marketingmanager Mainland Europe werd. Twee jaar later kwam hij in contact met Thomas Cook Belgium, dat een corporate communication manager en een woordvoerder zocht. In 2014 ging hij naar Carrefour waar hij tot 30 april pr- en communicatiedirecteur was.

Van Outryve vertrok naar Roompot Vakanties omdat hij de file beu was. Hij woont in Brugge en was ‘s morgens 2,5 uur onderweg naar Evere en ‘s avonds 1,5 uur naar huis. Dat begon na vijf jaar zijn tol te eisen. Toen zijn oud-collega Jurgen Van Cutsem, intussen CEO van Roompot Vakanties, hem vroeg de communicatie van dat bedrijf op zich te nemen, zag hij ook een kans om zijn reistijden te verkleinen. Roompot verhuist binnenkort naar Goes in Zeeland. “Dat is ideaal. In een uur ben ik daar en heb nergens file.”

Wil

Baptiste van Outryve moet een nieuwe communicatiestrategie ontwikkelen voor de groep en de merken Roompot Vakanties, Hogeboom Vakanties en Largo Villas in Nederland, Duitsland, Frankrijk en ons land. “De uitdaging is ons verhaal op basis van het internationale karakter van Roompot Vakanties te bepalen en daarrond een strategie uit te schrijven en uit te voeren.”

Vrije tijd

“Ik heb met twee anderen een ginclub opgericht. Daarnaast ben ik de ondervoorzitter van de Stichting Corporate Communications. En ik heb een dochter van drie die me uitdaagt.”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content