Wall Street lijkt rijp voor een grote correctie
Jack Bouroudjian, CEO van financial services holding company Bull and Bear Partners, is van mening dat Wall Street lijkt rijp voor een grote correctie. Steeds meer handelaren zijn van mening dat de S&P 500 op de huidige niveaus sterk oververkocht is geraakt.
Bouroudjian verwacht een correctie van de index met ongeveer 10% tussen nu en oktober, het is volgens hem hoog tijd dat er defensieve posities ingenomen worden. Alleen een paar bijzondere macro-economische indicatoren zouden het tij kunnen doen keren.
De waardering van de Amerikaanse beurzen is ten opzichte van het BBP opgeblazen en dat doet bij hem een alarmbelletje rinkelen. Boven Wall Street pakken zich donkere wolken samen en die zullen hoe dan ook in de komende weken moeten uitregenen.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier