Wall Street blijft op kruissnelheid

Wall Street is vandaag opnieuw hoger geopend, met relatief beperkte tot redelijke winsten voor de belangrijkste indices. We bevinden ons midden in het seizoen van de bedrijfsresultaten, alleen al deze week komen er 161 bedrijven uit de S&P 500 rapporteren.

Gisterenavond maakte Netflix de kwartaalcijfers bekend. Bij die gelegenheid kondigde het bedrijf ook een prijsverhoging aan. Daardoor is een hoger budget beschikbaar om aantrekkelijke content aan te bieden, waardoor er op zijn beurt meer klanten aangetrokken kunnen worden.

Verschillende analisten verhoogden in reactie op het bericht hun koersdoel voor Netflix, dat vanmiddag in de opening meteen meer dan 6% hoger noteerde. Raymond James en Cantor Fitzgerald geven nu een koopadvies voor het aandeel vanwege het grote groeipotentieel van het bedrijf.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content