Telenet zwak gestemd op Brusselse beurs

Als we alles bij elkaar optellen, blijft volgens Philippe Gijsels van BNP Paribas het scenario waarbij de economie aardig groeit, maar niet te snel en terzelfdertijd het monetaire beleid zeer soepel blijft intact. Dit betekent dat de aandelenmarkten, die wel overgekocht zijn en wat rust verdienen, het in de tweede jaarhelft goed moeten kunnen blijven doen.

In zijn voorspellingen aan het begin van het jaar heeft Gijsels aangegeven dat de Nasdaq in 2014 wel eens een nieuw record zou kunnen neerzetten.

Dat leek toen heel optimistisch. Maar naarmate we dichter en dichter bij de grote 5000 magneet komen, wordt het dat minder en minder. Maar toch is dit hele verhaal niet zonder gevaar.

De Europese beurzen blijven vandaag in ieder geval in het rood noteren, met beperkte verliezen voor de belangrijkste indices.

Zowel de Euro Stoxx 50 als de BEL 20 geven ongeveer een kwart procent prijs. Met een verlies van iets meer dan 2% is Telenet de sterkste daler binnen de BEL 20.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content