Nasdaq krijgt kaap van 4000 punten in het vizier
De Amerikaanse beurzen zijn vandaag wat hoger geopend, zonder dat er per saldo van grote bewegingen sprake is. De belangrijkste indices krijgen technische weerstanden in het vizier. De Nasdaq stoot door richting 4000 punten, de Dow Jones komt snuffelen aan het niveau van 16.000.
Boeing is een opvallende stijger, de vliegtuigbouwer haalde op de eerste dag van de Dubai Air Show een recordaantal bestellingen binnen. Ook Tyson Foods heeft de wind in de zeilen, dit bedrijf maakte vanmiddag beter dan verwachte kwartaalcijfers bekend.
Bank of America Merrill Lynch verlaagde anderzijds het advies voor Microsoft, meer bepaald van houden naar verkopen. Volgens sommige analisten is het op de huidige koersniveaus misschien stilaan tijd om aan wat winstnemingen te denken, mogelijk is er een correctie op komst.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier