Goud zal nooit meer zo populair worden als in de afgelopen twee jaar
Yoni Jacobs, chief investment strategist van Chart Prophet Capital, wijst er op dat de vorige berenmarkt bij het goud 19 jaar heeft geduurd. Hij sluit niet uit dat we opnieuw voor zo’n lange periode van duisternis staan, want er is nergens aan de horizon een straaltje licht te vinden.
Hoe lang de huidige berenmarkt zal duren, hangt volgens Jacobs (die bij insiders naam en faam heeft verworven met zijn boek The Gold Bubble: Profiting From Gold’s Impending Collapse) van de inflatoire spanningen die zich in de toekomst zullen manifesteren.
Het is daarbij weinig hoopgevend dat de Verenigde Staten en China, de twee grootste economieën in de wereld, met neerwaartse prijsdruk geconfronteerd worden. Goud zal nooit meer zo populair worden als in de afgelopen twee jaar, zo luidt de conclusie van Jacobs.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier