Solvay opnieuw in speculatief vaarwater
De Brusselse beurs noteert vandaag vrij stabiel, met op dit moment een beperkt verlies. Voorlopig houdt de BEL 20 stand in een vork tussen 1700 en 1750 punten.
De koers van Solvay bevindt zich vandaag opnieuw in speculatief vaarwater. Volgens de krant de Financial Times zou het bedrijf overwegen om zijn farma-activiteiten te verkopen.
Het bedrijf zelf gaf alleen toe dat er verschillende opties met betrekking tot de bedrijfsstrategie overwogen worden. Het stuk in de krant heeft duidelijk invloed op de koers, die vandaag fors hoger noteert.
De banken Dexia en KBC blijven onveranderd zwak gestemd, terwijl ook Fortis opnieuw terrein moet prijsgeven. Zowel Mobistar als Belgacom pakken vandaag met hogere koersen uit, terwijl ook Befimmo in de plus noteert.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier