LVMH verkoopt belang in Hermès

Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) heeft bekend gemaakt dat het bedrijf het aandelenbelang in Hermès zal afbouwen. LVMH verkoopt het belang aan eigen aandeelhouders. ABN Amro wijzigt de schatting voor de fair value van €136 voor LVMH niet naar aanleiding van het nieuws. De bank handhaaft het Houden-advies.

Ook zal ABN Amro de schatting voor de concurrentiepositie van LVMH niet aanpassen, aangezien de deal niet resulteert in een operationele integratie of synergie.

Doordat de analisten van de bank met de waarderingsmethodologie kijken naar de operationele kasstroom voor rente, brengen zij geen wijzigingen aan in de schatting voor de fair value.

Het belang in Hermès genereerde alleen inkomsten uit dividenden, daardoor hebben zij deze nooit meegenomen in de schattingen.

Het belang in Hermès heeft de bank altijd gezien als non-operatieve langetermijn assets. Hierdoor is ook het assetbelang niet meegenomen in de schatting van ABN Amro.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content