LESOP bezit minder dan 7,50% in Nyrstar

Nyrstar kondigt vandaag aan dat zij kennisgeving heeft gedaan van een significante deelneming overeenkomstig de Belgische wet van 2 mei 2007 op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen in emittenten waarvan aandelen zijn toegelaten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt en houdende diverse bepalingen.

Ten gevolge van de implementatie van het 2014 Leveraged Employee Stock Ownership Plan (LESOP), is Nyrstar’s deelneming in eigen aandelen onder de drempel van 7,5% van de uitstaande aandelen gedaald op 16 mei 2014.

Op die datum hield Nyrstar in totaal 12.697.734 eigen aandelen aan, die 7,47% vertegenwoordigen van de bestaande aandelen.

Overeenkomstig het Belgische vennootschapsrecht zijn de stemrechten verbonden aan de eigen aandelen gehouden door Nyrstar geschorst.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content