Positieve trend ook bij AEX, weerstand komt in zicht

De weerstand op 374,09 komt ook op de weekgrafiek als de eerste bovenliggende barrière voor de AEX terug, zo merkt ABN Amro op. Technisch bezien is er sprake van een positieve trend, de index weet nog steeds hogere toppen en bodems te vormen.

Voor een nieuwe duw in de rug en hogere koersen moet de AEX weerstand 374,09 op basis van een weekslot weten te kraken. In dat geval wordt de weg geëffend voor een verdere stijging richting 417,42 (toppen van augustus en september 2008). De langere termijn stijgende trend vormt nu de eerste steun rond 343/342.

Daaronder wacht horizontale steun rond 325,14. Begeeft de stijgende trend het, dan gaat wijzigt het technische beeld volgens ABN Amro van gematigd positief naar neutraal.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content