Kinepolis Group: splitsing aandelen en dividendbericht

De buitengewone algemene vergadering heeft op 16 mei 2014 onder meer besloten om met ingang van 1 juli 2014 elk aandeel van de vennootschap te splitsen in vijf nieuwe aandelen van de vennootschap waardoor het maatschappelijk kapitaal van de vennootschap met ingang vanaf 1 juli 2014 zal worden vertegenwoordigd door 27.913.270 aandelen, zonder nominale waarde.

Eén (1) oud aandeel Kinepolis, coupon n°16 en volgende aangehecht, geeft recht op VIJF (5) nieuwe aandelen, coupon n°1 en volgende aangehecht.

Enkel de nieuwe gesplitste aandelen zullen vanaf 1 juli 2014 genoteerd worden op de gereglementeerde markt Euronext Brussels onder de code BE 0974274061.

Vanaf 1 juli 2014 zullen enkel de nieuwe gesplitste aandelen verhandelbaar zijn.

De nieuw gesplitste aandelen bestaan enkel onder de vorm van gedematerialiseerde aandelen of aandelen op naam ingeschreven in het aandeelhoudersregister van de vennootschap.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content