Vanaf maandag 22 september breidt Trends Z zijn aanbod uit met twee nieuwe formats. Elke weekdag is er het nieuwe Z-Beurs, met het belangrijkste beleggersnieuws en een analyse in de studio door de meest toonaangevende beursexperts van het land. Wekelijks is er ook de gloednieuwe CFO Podcast, met financiële leiders en topexperts over ondernemerschap en finance.
Met Z-Beurs investeert Trends Z extra in beursnieuws. Het huidige beleggersonderdeel van Z-Nieuws groeit uit tot een volwaardig, zelfstandig beursprogramma met nog meer nieuws, tips en duiding.
Meer beurs
Jan De Meulemeester, head of Business News van Trends Z: “We willen ons publiek nog meer beursnieuws en -analyse aanbieden, en dat vraagt om extra tijd en ruimte. Daarom breiden we ons dagelijkse beursoverzicht inhoudelijk en vormelijk uit tot een volwaardig standalone programma. We publiceren het nieuwe Z-Beurs ook dagelijks als podcast. Na ons nieuwe videokanaal op Trends.be en de twee dagelijkse podcasts van Z 7op7 is dit opnieuw een grote stap in de vernieuwing van Trends Z.”
Stijn Fockedey, hoofdredacteur van Trends: “We lanceren dit samen met de nieuwe CFO podcast, met elke week leiders en topexperts over ondernemen en finance. Ook de primetime programmering wordt stelselmatig versterkt en naast Z-Beurs en de CFO Podcast zijn er nog ander programma’s op komst.”
De vaste beursanalisten van Trends Z krijgen in het nieuwe Z-Beurs een nog grotere rol. Elke dag belichten ze de meest opmerkelijke aandelen en doen ze een vooruitblik op de komende beursdagen. De redactie brengt ook elke dag een overzicht van het belangrijkste beursnieuws.
CFO Podcast
De CFO Podcast is een initiatief van Bright Obeng, de founder en host van het programma. Hij is de oprichter van Key Figures, gespecialiseerd in executive search voor finance-afdelingen en begrijpt daardoor als geen ander de uitdagingen voor CFO’s.
Bright Obeng: “Voor een CEO is een sterke CFO iemand die ook ver buiten de cijfers kan kijken om de koers van een bedrijf te helpen bepalen. Daardoor is de baan van een CFO ook zwaarder geworden. Onze podcast wil hen helpen in die transformatie.”
De eerst reeks gesprekken start met drie toonaangevende gasten: minister van Begroting Vincent Van Peteghem, de CFO van het beursgenoteerde technologiebedrijf EVS, Veerle De Wit, en de CFO van de snelgroeiende unicorn Odoo, Alessandro Mazzoccetti.
Tv, web en podcast: wanneer en waar?
De CFO podcast: elke maandag op Trends Z, te bekijken op Trends.be en uiteraard ook te beluisteren op alle podcastplatformen.
Z-Beurs: elke weekdag te bekijken op Trends Z, aansluitend op Z-Nieuws, en live te volgen via het videokanaal op Trends.be. Z-Beurs is ook te beluisteren als Z 7op7-podcast.
De vaste experts van Z-Beurs zijn Tom Simonts (KBC), Philippe Gijsels (BNP Paribas Fortis), Erik Joly (ABN AMRO), Kris Kippers (Degroof Petercam), Danny Reweghs (Trends), Jef Poortmans (Trends), Siddy Jobe (Econopolis) en Ken Van Weyenberg (Candriam).