Tinne Van der Straeten: ‘Niets staat een succesvolle energieveiling nog in de weg’
27-08-2021, 15:58
Bijgewerkt op: 28-02-2022, 19:31
Dat de Europese Commissie het licht op groen heeft gezet voor het Belgische CRM-systeen maakt de weg vrij voor de energieveilingen van oktober. Dat is voor minister van Energie Tinne Van der Straeten (Groen) een belangrijke doorstart: mogelijke investeerders vragen om toekomstperspectief.
Dat de Europese Commissie het licht op groen heeft gezet voor het het Belgische CRM-systeen maakt de weg vrij voor de energieveilingen van oktober. Dat is voor minister van Energie Tinne Van der Straeten (Groen) een belangrijke doorstart: mogelijke investeerders vragen om toekomstperspectief.
Z-Nieuws items
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier