Astena

© JOHAN MARTENS

Naar verluidt, maakt Astena software voor bouwbedrijven. Zelf weet ik wel beter, bezwoer ik Frederic De Baets, bestuurder De Baets & Co; Pieterjan Senaeve, customer succes manager Astena; Vincent Coppije, ICT-manager Durabrik; en Stijn Loosveld, business & process controller Denys. “Na eerdere pogingen met stro, hout en computerspellendoosjes bouw ik mijn huisje alleen nog in steen!”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier