(ABM FN) Cumulex heeft in de eerste zes maanden van 2025 een groter verlies geboekt dan een jaar eerder en het eigen vermogen blijft negatief. Dat meldde het bedrijf dinsdagavond.
Cumulex is een beursgenoteerde lege huls, gericht op het inbrengen of aankopen van operationele bedrijven. Daar wordt naar gezocht, maar een liquidatie van de beurshuls blijft een optie, aldus Cumulex.
Het resultaat verslechterde van 32.000 euro negatief naar 41.000 euro negatief. Er waren geen inkomsten.
Cumulex was eerder bekend als Sucraf. Die naam verwees naar de oorspronkelijke activiteiten, van productie en raffinage van suiker uit Centraal-Afrika.
Cumulex is volgens data van Euronext voor 75,8 procent eigendom van het Nederlandse Value8 en voor 7,3 procent van Jacobus Pieter Visser.