Parket bevestigt aanhouding Stéphane Moreau en Pol Heyse
24/01/21 om 11:16
Bijgewerkt om
11:16
Bron : Belga
Stéphane Moreau en Pol Heyse, de voormalige bestuurders van Nethys, zijn aangehouden. Dat bevestigt de procureur-generaal van het parket van Luik, Christian De Valkeneer, zondag. Bénédicte Bayer werd beschuldigd van misbruik van vennootschapsgoederen en verduistering door een persoon die een openbare functie bekleedde, maar werd na verhoor onder voorwaarden vrijgelaten.
17Keer gedeeld
Stephane Moreau
Na urenlange verhoren besliste de onderzoeksrechter om Stéphane Moreau en Pol Heyse aan te houden voor misbruik van vennootschapsgoederen en verduistering door een persoon die een openbare functie bekleedde. Bovendien werd Stéphane Moreau ook beschuldigd van vervalsing en fraude.
Zaterdagavond meldden Franstalige media al dat de onderzoeksrechter na twee dagen verhoor Stéphane Moreau en Pol Heyse van hun vrijheid beroofd had in het kader van de Nethys-affaire.
Na urenlange verhoren besliste de onderzoeksrechter om Stéphane Moreau en Pol Heyse aan te houden voor misbruik van vennootschapsgoederen en verduistering door een persoon die een openbare functie bekleedde. Bovendien werd Stéphane Moreau ook beschuldigd van vervalsing en fraude.Zaterdagavond meldden Franstalige media al dat de onderzoeksrechter na twee dagen verhoor Stéphane Moreau en Pol Heyse van hun vrijheid beroofd had in het kader van de Nethys-affaire.
Trends Partner Content biedt bedrijven, organisaties en overheden de toegang tot het netwerk van Trends. De partners zijn verantwoordelijk voor de inhoud.