BNP Paribas, Barco en KBC op lijstje favoriete aandelen van Morgan Stanley
Bij de start van dit jaar voorspelde het analistenteam van Morgan Stanley dat in de Europese banksector het kaf van het koren zou worden gescheiden. Die scheiding heeft te maken dat de situatie van de verschillende banken niet zomaar met elkaar kan worden vergeleken.
Morgan Stanley verwees daarbij naar de verschillende stadia van herstel, deleveraging, de mogelijkheid om een dividend uit te keren enzovoort.
De correlatie tussen de banken onderling zou in de afgelopen twee maanden met ongeveer 10% zijn gedaald, terwijl de risico’s voor de blootstelling aan staatsobligaties dankzij OMT/LTRO sterk zijn gedaald.
In de banksector gaat de voorkeur van Morgan Stanley uit naar Swedbank, Sberbank en Schroders, maar ook naar BNP Paribas en KBC. Bovendien staat op het lijstje met favoriete aandelen van de Amerikaanse zakenbank ook nog bijvoorbeeld een Barco.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier