Beter dan verwachte nettowinst voor Vivendi

Vivendi zag de nettowinst over het tweede kwartaal met 8% groeien, hoofdzakelijk dankzij sterke prestaties in zijn gaming unit. Vooral titels als “Guitar Hero” en “World of Warcraft” deden het goed.

De grootste muziekmaatschappij in de wereld boekte exclusief eenmalige factoren een nettowinst van €818 mln, ten opzichte van maar €757 mln over dezelfde periode een jaar geleden.

De resultaten waren beter dan verwacht, want de analisten hadden slechts gerekend op een nettowinst van €669,7 mln. Topman Jean-Bernard Levy bevestigde de prognoses voor het volledige boekjaar.

De omzet bedroeg over het tweede kwartaal €6,55 mrd, tegenover €5,99 mrd. De nettowinst kwam uit op €711 mln, tegenover €667 mln tijdens het tweede kwartaal van 2008.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content