Johan Van den Driessche nieuwe voorzitter bij Vyncke

vrijdag 08 juni 2012 om 15u39

Johan Van den Driessche (58) is de nieuwe voorzitter van het energiebedrijf Vyncke. Hij volgt bij het Harelbeekse familiebedrijf ‘pater familias’ Dirk Vyncke op, die 65 is geworden en een stap opzijzet. Dirk Vyncke krijgt de titel van erevoorzitter.

Johan Van Den Driessche © belga

Dat alles heeft het onderneming bekendgemaakt op het jubileumfeest voor haar honderdste verjaardag, waar ook Vlaams minister-president Kris Peeters aanwezig was.

Johan Van den Driessche was al enkele jaren een van de drie onafhankelijke bestuurders bij het internationaal vertakte energiebedrijf, naast Rik Donckels en Ludo Sarens. Van den Driessche is vooral bekend van zijn carrière bij KPMG. Hij is een specialist in fiscaliteit en in bedrijfsbeheer en voert onder meer ook voor GIMV en VAB opdrachten uit als bestuurder. Hij was ook parttime professor.

Vyncke maakt ‘in situ’ milieuvriendelijke energiecentrales op basis van afval (biomassa en ander). Het draait een omzet van 55 miljoen euro. (K.C.)

Trends-nieuws in je facebook nieuwsfeed

Meer over: ,

   

Reageer

 
  • Betaal niet te veel aan de fiscus
  • Koen Geens: onze economie nu niet versmachten
  • De positieve kijk van Trends: dalende grondstoffenprijzen, bloeiende luchtvaartindustrie, de optimistische ceo
Abonneer nu