Abonneer u
donderdag 09 februari 2012

Bouwvakantie zorgt voor verkeersellende

maandag 05 juli 2010 om 15u04

De automobilistenverenigingen VAB en Touring kondigen voor dit weekend een bijzondere drukte op de autowegen aan. De aangekondigde drukte zou in de eerste plaats een gevolg zijn van de officiële bouwvakantie in ons land.

© belga

Het wordt dit weekend erg druk in België door de vakantie in de bouwsector en het vertrek van inwoners van Nederland,  waarschuwt VAB maandag in een mededeling.

Ook Touring voorspelt dat het op 10 en 11 juli erg druk wordt door "de tweede golf" van de bouwvakantie. Vanaf vrijdagmiddag 9 juni wordt het aanschuiven op de ring rond Antwerpen en Brussel en op de toegangssnelwegen tot deze ringwegen.

De beste vertrektijden naar de Belgische kust zijn volgens VAB  vrijdag na 21 uur, zaterdag tussen 7 en 9 uur en na 15 uur, zondag  tussen 7 en 10 uur en na 13 uur. De beste vertrektijden naar het  buitenland zijn zaterdag vanaf 9 à 10 uur en zondag de hele dag.

 

 

Reacties

walterpoupaert | 7 juli 2010

Als we verplicht worden van te gelijkertijd allemaal hetzelfde te doen onstaat er chaos

Ongepast?

 

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang elke middag een update van het belangrijkste economische nieuws in uw mailbox!

Schrijf u in op Trends/kanaal Z dagelijkse nieuwsbrief

E-mail:
 
Partner Informatie

Reportages

 HERZIEN EN BIJGEWERKT
Het huis op de grens tussen België en Frankrijk had het jonge stel uit Rijsel heel wat te bieden.
 INTELLIGENTE DUURZAAMHEID
Dit renovatieproject, ontworpen door een gepassioneerd architect met ervaring in duurzame architectuur, bewijst dat een energiezuinige woning niet altijd geavanceerde technische systemen vereist.
 OPGEDEELD IN TWEE
Een private woning en een kinesistenpraktijk combineren op een noordelijk georiënteerd perceel lijkt geen sinecure.
 NIEUWBOUW MET EEN OUDE SCHELP
In het hartje van de Vlaamse Ardennen, met zijn schitterende vergezichten en glooiende heuvelruggen, ligt ’t Hof van Smetsies.
 VERBOUWEN IS EEN DIALOOG
Verbouwingen zijn vaak complex. Er heerst spanning tussen verleden en heden. In Brugge bezochten we een eenvoudig ogend maar goed doortimmerd project.