Abonneer u
maandag 21 mei 2012

Womed Award 2010: stem voor uw favoriete finaliste

maandag 01 februari 2010 om 11u09

Markant, het netwerk voor ondernemende vrouwen, bekroont in samenwerking met Trends, KBC, Unizo en Vlerick Management School voor het elfde jaar op rij een verdienstelijke vrouwelijke ondernemer met de Womed Award.  

De jury selecteerde alvast drie finalisten: Inge Lefevre van L&D Jet Techniek, Sylvia Roels van Winlock en Nathalie Vleeschouwer van Fragile. Nu is het aan u. De publieksstemmen tellen voor vijftig procent van het eindresultaat. Nog tot en met 15 februari kunt u hier stemmen voor uw favoriete kandidaat. Wie de Womed Award in de wacht sleept, wordt bekendgemaakt op 17 maart.

Maak kennis met de drie kandidaten:

Inge Lefevre

Nathalie Vleeschouwer

Sylvia Roels


Stem hier voor uw favoriete kandidate

Meer over:

 

Reacties

sam vdv | 26 februari 2010

Nathalie is de beste. Hoedje af voor jou!! Keep up the good work!! Sam

Ongepast?

louisg23 | 6 februari 2010

mijn voorkeurstem gaat naar nathalie vleeschouwer mieke

Ongepast?

hendrik van kets | 4 februari 2010

Sylvia Roels. Bedrijven als het hare zijn de laatste strohalm voor het zinkend schip Vlaanderen. Hopelijk maakt men het haar niet te moeilijk. Succes !

Ongepast?

atmosfashion | 3 februari 2010

Graag breng ik mijn stem uit om mijn favoriete ontwerpster op die manier te bedanken! Nathalie, graag nog veel meer mooie collecties!

Ongepast?

nathalie3O | 2 februari 2010

sylvia roels ze doet het goed,ondernemend hopelijk wordt ze beloond. we stemmen voor jou. groetjes marie jeanne

Ongepast?

 

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang elke middag een update van het belangrijkste economische nieuws in uw mailbox!

Schrijf u in op Trends/kanaal Z dagelijkse nieuwsbrief

E-mail:

Zoeken in de Trends Top Database:







 
  • Karel De Boeck op weg naar Dexia
  • Barco zoekt opvolger voor digitale cinema
  • Jean Stéphenne (GSK Biologicals) geeft de fakkel door
Abonneer nu