Abonneer u
donderdag 17 mei 2012

België opent consulaat-generaal in Rio

maandag 30 januari 2012 om 14u58

Minister van Buitenlandse Zaken Didier Reynders (MR) kondigt deze week de versterking van de Belgische diplomatieke post in Brazilië aan. In Rio de Janeiro komt een consulaat-generaal.

Didier Reynders

Didier Reynders © belga

Tot op heden was de Belgische diplomatieke aanwezigheid vooral geconcentreerd in de administratieve hoofdstad Brasilia.

De technologiefederatie Agoria is blij met die beslissing. Brazilië organiseert het WK voetbal in 2014 en de Olympische Spelen in 2016. Agoria hoopt dat de Vlaamse technologiebedrijven een graantje mee kunnen pikken van de economische boom die daarmee gepaard gaat.

De technologiefederatie groepeert sinds 2006 zowat 60 bedrijven in de Belgian Sports Technology Club (BSTC). Die club probeert haar leden te ondersteunen om bij grote sportevenementen contracten binnen te halen. Hoewel het miljardenbudget voor het WK in Rio al grotendeels is verdeeld, zijn er volgens Peter Demuynck, directeur International Affairs bij Agoria, nog kansen voor bedrijven die zich bezighouden met mediatechnologie en evenementenbureaus. (RB)

Meer over:

 

Reacties

DVdS | 30 januari 2012

Het systeem Reynders in volle glorie: weer overal vriendjes aan het caseren, een nieuwe kabinetchef om de maand.

Ongepast?

absurdistan | 30 januari 2012

Ik had gedacht aan ontvetting van het diplomatenkorps. Eens te meer naief geweest, zo blijkt.

Ongepast?

 

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang elke middag een update van het belangrijkste economische nieuws in uw mailbox!

Schrijf u in op Trends/kanaal Z dagelijkse nieuwsbrief

E-mail:

Zoeken in de Trends Top Database: