Quares start met Luxemburgs winkelvastgoedfonds
donderdag 16 februari 2012 om 08u49
Het vastgoedbedrijf Quares begint deze week met een nieuw investeringsfonds, dat 26 miljoen wil aantrekken. Quares Retail Fund 2 wordt eigenaar van een winkelcomplex bij de Luxemburgse stad Foetz. De helft van de investering komt van Baltisse, dat in handen is van de familie Balcaen (ex-Balta).
Particuliere investeerders kunnen participeren vanaf 50.000 euro, waardoor het Fonds niet onderworpen is aan de wetgeving voor publiek genoteerde bedrijven. Herman Du Bois (Quares) spreekt van “kwaliteitsvastgoed als een veilige haven in woelige tijden”.
Over een periode van acht tot maximum tien jaar verwacht Quares Retail Fund 2 een gemiddeld jaarlijks bruto rendement van 6 procent (naast de meerwaarde bij de verkoop).
Het complex van 7000 vierkante meter in Luxemburg herbergt ketens als Veritas, Lola & Liza, Giovanni Rana en Rackstore.
Du Bois: “Het is een nieuw concept van shops in shops. Het centrum blijft uiteraard een blokkendoos langs de weg, maar wel in glas en met mooi design.”
Vijf jaar geleden startte het Antwerpse Quares _ dat ook een makelaars- en beheerspoot heeft _ Quares Retail Fund 1. Deze winkelvastgoedinvesteerder haalde 5,3 miljoen op. Dit jaar volgt de exit. (HB)
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.
Reageer
Bedrijven
- Russen vechten verkoop Absolut Bank (KBC) aan
- Europese autoverkoop stijgt licht
- CEO Swissport doet extra toezeggingen, staking voorbij
- Dochter en zoon Fehervari richten 'nieuw Alfacam' op
Beleid
- Protectionisme blaast België omver
- Europees anti-dumping onderzoek tegen Huawei en ZTE van start
- Duitsland en Frankrijk lanceren 'New Deal for Europe'
- Lakshmi Mittal: ‘Europa moet zich beschermen tegen China’
E-Business
- Huawei gaat voor Europa
- 'Sociale media overschat als marketingkanaal'
- Imec boekt voor het eerst in jaren verlies
- Mobistar gaat meer besparen
Mensen
- Axel Miller wordt CEO bij D'Ieteren
- Amy Hood (CFO Microsoft), een boekhouder met een mening
- Michael O'Leary wil Ryanair nog vijf jaar leiden
- ‘De groep van trouwe consumenten wordt kleiner en kleiner’
Finance
- Netbeheerder Elia rekent energietransmissie door aan verbruiker
-
Twijfels over de Tobin-taks (video)

- Planbureau verwacht lichte groei en forse toename werkloosheid
- Boodschappen laten leveren helpt het milieu



Even geduld, a.u.b.

