Contact & Info

Wilt u ons contacteren ?

Hebt u vragen of opmerkingen betreffende de inhoud van deze site? Of omtrent de inhoud van onze print-editie Trends? Wil u ons een suggestie aan de hand doen? We vernemen het graag. Met alle vragen over artikels op de site of in het magazine kan u terecht op trends@trends.be of per fax: 02/702 48 02

HOOFDREDACTEUR
Daan Killemaes daan.killemaes@trends.be

EINDREDACTEURS
Frans Baeyens frans.baeyens@trends.be
Tamara Mestdagh tamara.mestdagh@trends.be
Wim Ver Elst wim.ver.elst@trends.be

KERNREDACTIE
Roeland Byl roeland.byl@trends.be
Stijn Fockedey stijn.fockedey@trends.be
Luc Huysmans, senior writer luc.huysmans@trends.be
Hans Brockmans hans.brockmans@trends.be
Bert Lauwers bert.lauwers@trends.be
Bruno Leijnse bruno.leijnse@trends.be
Alain Mouton alain.mouton@trends.be
Patrick Claerhout patrick.claerhout@trends.be
Benny Debruyne benny.debruyne@trends.be
Kurt De Cat kurt.de.cat@trends.be
Ilse De Witte ilse.de.witte@trends.be
Wolfgang Riepl wolfgang.riepl@trends.be
Jozef Vangelder jozef.vangelder@trends.be

COÖRDINATIE IMMOTRENDS
Laurenz Verledens lverledens@pandora.be

TRENDS.BE
Bart Osaer bart.osaer@roularta.be
Kevin van der Auwera kevin.van.der.auwera@roularta.be helpdesk@trends.be (technische problemen)

ABONNEMENTEN

BEL 078 35 33 13 - FAX 0800 17778 www.abonnementen.be trends@abonnementen.be

Recentste nieuwsoverzicht




Onze partners